Panele szklane – zastosowanie

W coraz większej ilości aranżacji zaczynają pojawiać się mniej lub bardziej typowe szklane elementy. W stylach nowoczesnych i industrialnych obecne są już od dawna, jednak coraz częściej przenikają także do innych. Najpopularniejsze elementy to z kolei panele szklane - gdzie i jak się je stosuje?

Panele szklane w Gdańsku od b3project

Panele szklane to wyjątkowy materiał wykończeniowy, który można wykorzystać w wielu miejscach. Stanowią doskonałą alternatywę dla bardziej tradycyjnych płytek ściennych. Co więcej, ich zastosowanie jest bardziej uniwersalne, gdyż przy pomocy takich paneli jesteśmy w stanie zbudować ścianki oddzielające np. część pomieszczenia. Jednym z największych atutów takiego rozwiązania jest łatwość w utrzymaniu w czystości - wystarczy lekko wilgotna ściereczka i nieco środka czyszczącego.

Kolejną, równie istotną zaletą jest możliwość całkowitej personalizacji takich paneli. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii druku UV LED, wybrany przez nas wzór jest precyzyjnie nanoszony na szkło od jego wewnętrznej strony. Dzięki temu jest on odporny na ścieranie i przebarwienia.

Sprawdź naszą ofertę druku

Skontaktuj się

Gdzie najczęściej wykorzystuje się panele szklane?

Najpopularniejszym pomieszczeniem, w którym dziś instaluje się takie panele, jest kuchnia. Panele szklane do kuchni są dosyć powszechnym rozwiązaniem, stosowanym jako alternatywa dla płytek do wypełnienia przestrzeni między długim blatem, a wiszącymi nad nim szafkami.

Często spotkać można także panele szklane do łazienki. Są one montowane na ścianie lub wykorzystywane jako element np. kabiny prysznicowej. Panele szklane w łazience mogą nieco różnić się od tych, które montuje się np. w kuchni, gdyż w obu tych pomieszczeniach panują różne warunki.

Wiele osób postanowiło jednak pójść krok dalej i zdecydowały się na panele szklane do salonu. To dosyć nowy pomysł, który pomaga w zrealizowaniu określonej aranżacji. W tym miejscu podobnie jak w kuchni, prym wiodą panele szklane na ścianę. Odpowiednio dobrane i zamontowane będą dawać wspaniały efekt wizualny w tym wyjątkowym pomieszczeniu w domu.

Jeśli szukasz wysokiej jakości paneli szklanych w Gdańsku, to koniecznie sprawdź propozycję drukarni b3project. Oferuje ona całkowicie spersonalizowane produkty, które sprawdzą się w każdym z wymienionych miejsc. Firma do wykonania nadruku wykorzystuje nowoczesne, wysokiej jakości technologie, takie jak wspomniany wyżej druk UV LED, które gwarantują najwyższą jakość. Ponadto oferuje atrakcyjne ceny i krótki czas realizacji zamówienia.

Czekamy na Twoje pytania!
Jesteśmy tutaj
ul. Kartuska 377
80-125 Gdańsk
Zadzwoń do nas!
Kontakt e-mail
sklep@b3project.com
Dane rejestrowe:
NIP 586-022-26-65
Regon 190364690
KRS: 0000125707