Ile kosztują panele szklane?

Profesjonalny druk na szkle to złożony proces, który wymaga umiejętności i wiedzy specjalisty, który się tym zajmuje, a także wykorzystania profesjonalnych i nowoczesnych maszyn, które pozwalają na zrealizowanie go. Jak więc widać, nie jest to najłatwiejsza czynność. Właśnie z tego, a także kilku innych powodów ceny druku na szkle są bardzo różne i nie ma jednego stałego cennika, który by je wszystkie zawierał. Ile kosztuje zatem druk na szkle?

Ile kosztują panele szklane?

We wstępie krótko przedstawiliśmy, jak wymagającym procesem jest wykonanie wydruku na szkle. Postaramy się rozłożyć to nieco bardziej, aby wskazać, dlaczego usługa ta ma różne ceny.

Pierwszą kwestią jest rodzaj zlecenia. Druk na szkle może być wykonywany na jednym lub wielu elementach. Najczęściej są to specjalne panele, które pokrywa się nadrukiem w technologii UV LED. Istnieją jednak zamówienia specjalne, które zawierają np. nietypowe kształty czy rozmiary, co ma znaczny wpływ na cenę.

Kolejną kwestią jest rozmiar samego panelu/elementu. Im jest on większy, tym praca z nim będzie dłuższa i trudniejsza. Maszyny drukujące mają ograniczenia, które jasno wskazują, jak duży element można za ich pomocą zadrukować.

W następnych krokach można opcjonalnie wybrać m.in. otwory na gniazdka, jeśli zadrukowany panel ma zostać umieszczony w miejscu, w którym one występują. Każdy kolejny wycięty otwór to dodatkowa kwota, którą należy doliczyć do finalnej ceny produktu. Tutaj kwoty również się różnią, w zależności od tego, jaki typ i ile gniazdek chcemy mieć wyciętych.

Sprawdź naszą ofertę druku

Skontaktuj się

Ile kosztuje druk na szkle - dodatkowe usługi

Dobre drukarnie nie tylko wykonają dla klienta wydruk, ale także mogą zrealizować dla niego szereg dodatkowych usług z nim związanych.

Jedną z takich usług jest profesjonalny montaż zamówionego panelu. Dzięki skorzystaniu z pomocy fachowców będziesz mieć pewność, że panel zostanie umieszczony na ścianie poprawnie i nie powstaną na nim żadne uszkodzenia.

W niektórych drukarniach możesz także zlecić zakup grafiki, którą chcesz umieścić na panelu. Specjalista wyszuka wtedy obraz odpowiadający wymaganiom klienta i przedstawi go, zanim zostanie on oddany do działu drukującego. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu osobom, które często mają problem ze zdecydowaniem się na jeden konkretny wzór.

Jak więc widać - czynników formujących cenę druku na szkle jest bardzo dużo i właśnie dlatego nie ma stałego cennika na tę usługę.

Czekamy na Twoje pytania!
Jesteśmy tutaj
ul. Kartuska 377
80-125 Gdańsk
Zadzwoń do nas!
Kontakt e-mail
sklep@b3project.com
Dane rejestrowe:
NIP 586-022-26-65
Regon 190364690
KRS: 0000125707